Get Adobe Flash player

28. ­ 29.11. 2015

TERIER SHOW ZAGREB 2015

Jch.Dark White Staff Haven ­ open class ­Excellent 1 CAC, BOB, CLUB WINERR 2015

Chance For New Hope Staff Haven – junior class – Excellent 1 CAJC, CLUB JUNIOR WINERR 2015

22.10.2015

Máme štěňátka z ověřené kombinace po CHJCh.Key To My Heart Eilatan & Jch.Jiffy Blue Fransimo Bohemia. Narodili se čtyři krásní modří kluci s kvalitním rodokmenem. Štěňátka jsou k odběru od 7.11.2015.

23.7 23.7.– 26.7.

4 SUMMER NIGHT SHOWS SPLIT 2015

Letos se chorvatských výstav zůčastnili i majitelé dvou fenek z naší chovatelské stanice a vedli si výborně. Na Speciální výstavě
terierů Interra, kterou posuzoval Mr.Nemanja Jovanovič /SER/ získala Jch.Daimont Rose Staff Haven ve třídě otevřené Excellent 1 CAC,BOS,Interra Winner.

Ebony Crook Staff Haven – Excellent 1 CAC.

Výstavy pokračovaly další čtyři dny – 23.7. se konala
Národní výstava a tu posuzoval Mr. Augusto Benedicto Santos III /PHI/ ­
Jch.Daimont Rose Staff Haven – Excellent 1 CAC,BOS – třída otevřená,Ebony Crook
Staff Haven – Excellent 1 CAC ­ mezitřída, Zulu Ice White Fransimo Bohemia­
Excellent 3 – mezitřída.

24.7.posuzoval Mr.Andras Korozs /H/ ­ Jch. Jch.Daimont Rose
Staff Haven – Excellent 1 CAC,R.CACIB. Ebony Crook Staff Haven – Excellent 2
R.CAC, Zulu Ice White Fransimo Bohemia – Excellent 3.

25.7.posuzoval Mr.Goran Bodegard / S/ ­ Jch.Daimont Rose
Staff Haven – Excellent 1 CAC. Ebony Crook Staff Haven – Very Good

Zulu Ice White Fransimo
Bohemia – Excellent 1 CAC,BOS. 26.7.

26.7. posuzoval Mr.Bojan Matakovič /HR/ ­ Jch.Daimont Rose
Staff Haven – Excellent 1 CAC,R.CACIB. Ebony Crook Staff Haven – Excellent 2
R.CAC.

Zulu Ice White – NEW JUNIORCHAMPION CROATIA

Jch.Daimont Rose Staff Haven ­ NEW CHAMPION CROATIA –
Gratulujeme majitelům Petře a Tondovi Vondruškovým !!!!

Také jsme podnikli tradiční výlet do Trogiru a Omiše, kde jsme si ve vyhlášené hospůdce dali chorvatskou specialitu – kombinaci
chobotniček, telecího a jehněčího masa pečeného ve žhavých uhlících – výborné :­)
Krásný byl také výlet na raftech, kde jsme sjížděli řeku Cetinu – známou z natáčení Vinetua.

17.6.2015

Omlouvám se všem návštěvníkům webových stránek a také majitelům našich štěňátek, kteří pravidelně sledují stránky naší chovatelské stanice za velmi pozdní aktualizace. Vše je napraveno a můžete si přečíst novinky, které se u nás udály :­)

 7.6.2015

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA SBT KLUBU – KOLESA U PARDUBIC

Tradičně se výstava konala v krásném areálu Vasury. Sešel se opět rekordní počet zvířat 166 fen a 107 psů.I přes tropická vedra naši psi přežili bez úhony a výstavu jsme si užili s přáteli a zároveň majiteli našich odchovů. I posuzování anglických rozhodčích Mr.Martin Grimwood /kennel Stromstaff UK, Mr.John Scanlan /kennel Pantycelyn UK/, Mr.Craig Scanlan /kennel Pantycelyn UK/ se mi líbilo. Na této výstavě jsme převzali poháry za nové Klubové Junioršampiony pro Jch.Die Happy Staff Haven a Jch.Samtan Brindle Bomber /imp.UK/.

I naše odchovy odcházely z výbornými výsledky – Chance For New Hope Staff Haven /sir.Bluedogcity Im Prince Blue J.R. X dam.

JCh.Die Happy Staff Haven/ – třída dorostu – Very Promising.

Holiday Love Staff Haven /sir.Ch.JCh.Key To My Heart Eilatan x Jch.Jiffy Blue Fransimo Bohemia/ – třída dorostu – Very Promising 3

Daimont Rose Staff Haven /sir.Ch.Trufflestaff Boniti Bohani x dam.Ch.Adastea Time Staff Haven/ třída otevřená – Excellent 2 R.CAC.

Gwendoline Blue of Staff Haven /sir.Ch.JCh.Key To My Heart Eilatan x dam.Jamaica Blue Queen Fransimo Bohemia/ ­ třída mladých Excellent

Ebonny Crook Staff Haven /sir.Ch.Taffdogs Fransimo x dam.ICh.Ch.JCh.Até Lovely Moravia Knight / ­ mezitřída – Excellent.

Abby Ice Staff Haven / sir.Ch.JCh.Ninevah Blue Bomber /imp.UK/ x Ich.Ch.JCh.Até Lovely Moravia Knight/ ­ třída otevřená – Excellent.

Zulu Ice White Fransimo Bohemia ­ /sir.Dazmarnic Two Socks from Countrylodge x dam.Ch.JCh.Dudu Pied Love Fransimo Bohemia/ ­ třída mladých – Very Good.

Goblet Of Blue Fire Staff Haven /sir.Ch.JCh.Key To My Heart Eilatan x Jamaica Blue Queen Fransimo Bohemia/ ­ třída mladých­ Excellent

Daddy Coll Staff Haven /sir.Ch.Trufflestaff Boniti Bohani x dam.Ch.Adastea Time Staff Haven/ třída otevřená – Excellent.

Dark White Staff Haven /sir.Ch.Trufflestaff Boniti Bohani x dam.Ch.Adastea Time Staff Haven/ třída otevřená – Excellent.

31.5.2015

2x CACIB SHOW UMAG 2015

I tento rok jsme se zúčastnili dvou cacibových výstav v Chorvatsku.Tentokrát jsme jeli jen s mladou fenkou Zulu Ice White Fransimo Bohemia. Opět jsme se setkali s vystavovateli z Čech a výstavy jsme si užili. Zulu Ice White Fransimo Bohemia – junior class 2x Excellent 1 CAC, PRM, BOJ.

22.5.2015

Z JINÉHO SOUDKU

Minulé období bylo pro nás velmi náročné – většinu času jsem trávila s naším synem na zimních stadionech a kombinovali jsme se suchou přípravou s hokejovým tréninkem, kde poctivě trénoval a vše jsme se snažili skloubit se školou a nezanedbávali jsme ani psy a zúčastnili se několika výstav. Odměnou pro nás je radost syna ze sportu, dívat se jak i osmiletí kluci umí držet při sobě a prožívají každý zápas naplno, obrovská radost z každého střeleného gólu,radost z vítězství a týmová souhra – je nejlepší odměnou pro nás rodiče, kteří hodiny mrzneme s našimi ratolestmi na zimních stadionech :­)

2.5.2015

MVP Praha

Výstavu posuzoval p.Schemel Andreas.

Ve tříddě mladých s oceněním Excellent – Goblet of Blue Fire Staff Haven /sir.Ch.JCh.Key To My Heart Fransimo Bohemia x Jamaica Blue Fransimo Bohemia/,

Jch.Dark White Staff Haven /sir.Ch.Trufflestaff Boniti Bohani x dam.Ch.Adastea Time Staff Haven/ – Excellent 2, R.CAC,

třída dorostu fenky – Very Promising 2 ­Holiday Love Staff Haven ­ /sir.Ch.JCh.Key To My Heart Eilatan x dam.Jch.Jiffy Blue Fransimo Bohemia/,

ve třídě mladých fen ­ Excellent – Fantastic Star Staff Haven / sir.Ch.Darwin Bdc.Domidar Z Hambálek Bušín x dam.Ch.Adastea Time Staff Haven/ a Excellent ­Gwendoline Blue Of Staff Haven ­ /sir.Ch.JCh.Key To My Heart Eilatan x dam.Jamaica Blue Quuen Fransimo Bohemia/

ve třídě otevřené Excellent 1 CAC ­ Jch.Daimond Rose Staff Haven ­ /sir.Ch.Trufflestaff Boniti Bohani x dam.Ch.Adastea Time Staff Haven/.

25.4.2015

MVP České Budějovice

Na výstavu jsme jeli v již osvědčeném tandemu s kamarády Jitkou a Martinem. Naše plemeno posuzoval p.Beradze Iuza /CZ/ Vystavovali jsme ve třídě mladých fenku Zulu Ice White Fransimo Bohemia, která svou první výstavu zvládla výborně z ohodnocením Excellent a ve třídě otevřené se na třetí pozici umístil Jch.Dark White Staff Haven /sir.Ch.Trufflestaff Boniti Bohani x dam.Ch.Adastea Time Staff Haven/ .

Ve třídě dorostu obsadila první místo Holiday Love Staff Haven /sir.Ch.JCh.Key To My Heart Eilatan x dam.Jamaica Blue Fransimo Bohemia/, také v mezitřídě zabodovala fenečka z naší chovatelské stanice Ebbony Crook Staff Haven – Excellent 3 /sir,Ch.Taffdogs Fransimo x dam.ICh.Ch.JCh.Até Lovely Moravia Knight/.

V roce 2014 naše chovatelská stanice STAFF HAVEN skončila se 152 body na pátém místě ze 77 bodovaných stanic v České republice. Body jsou započítány pouze z výstav pořádaných v ČR. Děkuji všem majitelům našich odchovů, kteří přispěli svou účastí a prezentací chs.Staff Haven na výstavách !!!

6.3.2015

CRUFTS 2015

Z této prestižní výstavy si vezu spoustu krásných zážitků a také jsem poznala nové přátele ­ chovatele jiných plemen /Beagle, Faraon, Podengo a Irský Pšeničný Teriér/. Cesta mi díky těmto super lidičkám rychle ubíhala. Atmosféra na Crufts je prostě úžasná a pocit stát se svým odchovem na zeleném koberci mezi krásnými psy je nepopsatelný. Tento pocit a obrovskou radost ještě více umocnilo pořadové třetí místo ve třídě undergraduate našeho Dark White Staff Haven, kde posuzovala anglická rozhodčí Mrs.A.Hubery. Celkem se zůčastnilo přes 420 jedinců našeho plemene.

Také jsem konečně osobně poznala Johanee Grondin /kennel Bluedogcity/– majitele otce našeho Dark White Staff Haven – krásného Ch.Trufflestaff Boniti Bohani, kterému děkuji za krásné fotky. Také děkuji za super fota Ole Lukášové a Dáše Kratochvílové.

6.3.2015

KLUBOVÁ VÝSTAVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zatím co jsme vystavovali v Anglii, naši chovatelskou stanici na této klubové výstavě zastupovali a velmi úspěšně – Ebony Crook Staff Haven /sir.Ch.Taffdogs Fransimo /imp.UK/ &dam.ICh.Ch.JCh.Até Lovely Moravia Knight/ , která se ve v konkurenci 25 fen ve třídě mladých umístila na super druhém – Excellent 2 a její vrhová sestra Everlasting Love Staff Haven na třetím místě Excellent 3, za svojí vrhovou sestrou. Ve třídě otevřené se opět na druhém místě Excellent 2 R.CAC v kvalitní konkurenci 20 fen ve třídě umístia Jch.Daimont Rose Staff Haven /sir.Ch.Tuffletaff Boniti Bohani & dam.Adastea Time Staff Haven/.

Také jsme měli nejmladší zástupce fenek ve třídě dorostu a štěňátek. Ve třídě dorostu zabodovala Gwendolíne Blue Of Staff Haven /Ch.JCh.Key To My Heart Eilatan & Jamaica Blue Franimo Bohemia/ s oceněním Very Promising 1

ve třítě štěňátek Very Promising 4 – Holiday Love Staff Haven /Ch.JCh.Key To My Heart Eilatan & Jiffi Blue Franimo Bohemia/ a Holy Valance Staff Haven ­ /Ch.JCh.Key To My Heart Eilatan & Jiffi Blue Franimo Bohemia/ ­Promising.

Obrovká gratulace a poděkování za prezentaci naší chovatelské stanice patří majitelům “našich”štěňátek – Jitce a Martinovi Břendovým, Báře Šteklové, Sylvii Gogolicové, manželům Krčmářovým a Kodymovým. Byli jste skvělí !!!!

11. 2. 2015

Štěňátkům jsou tři týdny. K rezervaci máme dva černé pejsky a jednoho žíhaného. Matkou je krásná černá fenka ICh.Ch.JCh.Até Lovely Moravia Knight a otcem  modrý pejsek importovaný ze země původu UK – Ch.JCh.Ninevah Blue Brindle.

7. ­ 8. 2. 2015

MVP BRNO

Této výstavy jsme se nemohli zůčastnit přesto že jsme měli přihlášené dva psy a jednu fenečku. Moc mě to mrzelo, prvně se byla vystavovat fenečka po Ch.JCh.Key To My Heart Eilatan & Jamaica Blue Quenn Fransimo Bohemia ­ Geraldine Blue Of Staff Haven a ve svých 6ti měsících se ve třídě dorostu umístila na pořadovém čtvrtém místě. Tak jakojejí bratr Goblet of Blue Fire Staff Haven. Třídu dorostu vyhrála fenka z našeho chovu Fantastic Star Staff Haven po Ch.Darwin BDC Domidar Z Hambálek Bušín a Ch.Adastea Time Staff Haven.

Tímto chci poděkovat majitelům našich odchovů za účast na výstavě a prezentaci naší chovatelské stanice.

Ještě jednou moc gratuluji k úspěchům, jste skvělí !!!!!

22. 1. 2015

Od Báry jsme dostali krásné fotky 5ti měsíční fenečky Gwendolíne Blue Of Staff Haven po Ch.JCh.Key To My Heart Eilatan & Jamaica Blue Queen Fransimo Bohemia.

Báro děkujeme za fotky, z Guci roste krásná fenka !!!

18. 1. 2015

Máme štěňátka z námi již ověřené kombinace Ch.JCh.Ninevah Blue Bomber imp UK/ & ICh.Ch.JCh.Até Lovely Moravia Knight. Vybrat si můžete ze tří pejsků z kvalitním rodokmenem , fenečka zůstává v naší chovatelské stanici. Pejsci jsou v barvách žíhaná a černá s žíháním a bílými znaky.

10. 1. – 11. 1. 2015

DUO CACIB NITRA 2015

Po malé pauze jseme se rozhodli opět zavítat na Slovensko a přihlásili jsme dvoudennívýstavu v Nitře. Na cestu jsme vyrazili ve složení já a kamarádka Jitka Břendová,za což jí moc děkuji,myslím že jsme si to splečně hezky užili :­) . Cesta na Slovensko byla hrozná,déšť, silnýnárazový vítr a spousta vody na silnici. Na výstavě jsme se setkali z Mirkou,majitelkou Abby Ice Staff Haven, Abbynka se ve svých třech letech poprvé zúčastnila výstavy a zvládla to na jedničku :­)

Výstavu první den posuzoval Mr.Stanislav Bučko /SK/ ­
Jch.Samtan Brindle Bomber ­ Excellent 1 CAJC. Jch.Dark White Staff Haven – Excellent 2 R.CAC a Abby Ice Staff Haven – Excellent 3 – Mirko gratuluji !!!!

V sobotu jsme se účastnili závěrečných soutěží,které posuzoval Mr.František Polehňa – náš Jch.Samtan Brindle Bomber se dostal do užšího výběru 5ti nejlepších mladých psů! Po výstavě jsme se jeli ubytovat, vyrazili jsme na kratší procházku se psy a večer jsme poseděli u dobrého vína a výborné večeře. Druhou výstavu posuzoval Mr.František Polehňa /CZ/ ­ Jch.Samtan Brindle Bomber ­ Excellent 1 CAJC Jch.Dark White Staff Haven – Excellent 3. Byl to náročný,ale krásný víkend.

3. 1. 2015

NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO

Zahájili jsme výstavní sezonu a to prvně z našimi odchovy po Ch.JCh.Key To My Heart Eilatan & Jamaica Blue Quen Fransimo Bohemia a také nemohli chybět naši dva kluci Jch.Dark White Staff Haven a Jch.Samtan Brindle Bomber /imp.UK/. Výstavu posuzoval nám dosud neznámý rozhodčí z Rakouska Mr.Ehrenreich Gunther. JCH.Samtan Brindle Bomber – třída mladých – Excellent 4, Jch.Dark White Staff Haven /Crufts nomiations 2015/– mezitřída – Very Good.

S radostí jsme zjistili, že třídu štěňátek a dorostu posuzuje zkušená rozhodčí a odbornice na plemeno SBT­ Bc.Vladímíra Tichá. Ve třídě štěňátek se předvedl pejsek Goblet of Blue Fire Staff Haven – Very Promising 2 a jeho vrhová sestra Gwendolíne Blue of Staff Haven s ohodnocením Very Promising 1.

Velká gratulace patří jejich majitelům Ivet Králové, Jiřímu N.Maškovi a majitelce Gwendolíny Báře Šteklové !

2. 01. 2014

Máme štěňátka ze spojení Ch.JCh.Bluedogcity Prince Blue J.R. France & Ch.Die Happy Staff Haven. Narodili se 27. 11. 2014 dva modří kluci s bílými znaky, jeden žíhaný a jedna žíhaná holčička. K rezervaci máme pouze modrého chlapečka.

diediediediediedie